Hääletamise koht valimispäeval: | Sauna tn 2, Märjamaa alev (Märjamaa rahvamaja) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Piirid: | Märjamaa alev, Jõeääre, Kaguvere, Kiilaspere, Kilgi, Konuvere, Paeküla, Sõtke, Sulu, Tolli külad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Sauna tn 2, Märjamaa alev (Märjamaa rahvamaja) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Esimees: | LUULE-ÕIE ORGMA 56666905 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Varbola küla (Varbola Rahvamaja) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Piirid: | Hiietse, Käbiküla, Koluta, Lestima, Lümandu, Napanurga, Ohukotsu, Pajaka, Purga, Põlli, Risu-Suurküla, Russalu, Vaimõisa, Varbola ja Ülejõe külad |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Varbola küla (Varbola Rahvamaja) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Esimees: | TOOMAS TAMPÕLD 5118232 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Orgita küla (Lasteaed Midrimaa) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Piirid: | Orgita, Päädeva, Rangu ja Ringuta küla. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Orgita küla (Lasteaed Midrimaa) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Esimees: | TIIT NISUMA 56485151 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Moka küla (Haimre Rahvamaja) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Piirid: | Alaküla, Altküla, Aruküla, Haimre, Jaaniveski, Kasti, Kunsu, Kõrtsuotsa, Lokuta, Metsaääre, Metsküla, Moka, Mõisamaa, Naistevalla, Nõmmeotsa, Paaduotsa, Rassiotsa, Suurküla ja Sõmeru küla. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Moka küla (Haimre Rahvamaja) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Esimees: | URMAS KRISTAL 53497987 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Valgu küla (Märjamaa valla Valgu kontor) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Piirid: | Aravere, Inda, Kangru, Kirna, Kohtru, Käriselja, Keskküla, Mäliste, Nurme, Nurtu-Nõlva, Nääri, Ojaäärse, Paisumaa, Valgu, Vanamõisa, Vana-Nurtu, Velise, Velisemõisa, Velise-Nõlva, Veski ja Võeva küla. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Valgu küla (Märjamaa valla Valgu kontor) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Esimees: | MAIE MILVEK 53421475 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Sipa küla (Sipa Lasteaed-Algkool) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Piirid: | Kohatu, Loodna, Mõraste, Männiku, Sipa ja Vilta küla. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Sipa küla (Sipa Lasteaed-Algkool) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Esimees: | PEETER PAUNMAA 53448701 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Laukna küla (Laukna Lasteaed Linnupesa) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Piirid: | Laukna, Leevre, Maidla, Sooniste ja Soosalu küla. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Laukna küla (Laukna Lasteaed Linnupesa) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Esimees: | HILLAR VESSART 5113186 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Teenuse küla (Teenuse mõisahoone) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Piirid: | Luiste, Teenuse ja Urevere küla. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Teenuse küla (Teenuse mõisahoone) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: | |
Esimees: | SILVI RESIK 53483710 |